Logo

Aktualności

22.11.2020

Zawierzenie grupy WM Przemyśl św. Michałowi Archaniołowi.

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 22 listopada 2020r. formacja Wojowników Maryi Przemyśl zawierzyła się św. Michałowi Archaniołowi w jego Sanktuarium, w Miejscu Piastowym.

Wszyscy ci Wojownicy, którzy nie mogli być na miejscu, łączyli się duchowo.

Był to szczególny dzień, także z uwagi na fakt, że obecne były Rodziny Wojowników, aby modlić się także za współbrata, który mężnie niesie ciężki krzyż choroby. Wszyscy uczestniczyli we Mszy świętej, z intencją o uzdrowienie za przyczyną bł. Bronisława Markiewicza, naszego Brata w Chrystusie - kandydata na WM - Wojtka (członka społeczności Męskiego Różańca w Przemyślu), o którym pisaliśmy już prosząc Was o wsparcie modlitewne...
W tym miejscu, kochani Przyjaciele prosimy także o modlitwę w Jego intencji. 
Z góry Bóg zapłać, za Wasz dar modlitwy!
Wspaniałe przyjęcie zgotowali przybyłym księża Michalici, w osobach kustosza sanktuarium - ks. Jana Seremaka (który obdarował nas Różańcem od św. JANA PAWŁA II) oraz nieustannie towarzyszącego grupie ks. Kazimierza Szydło (który odebrał od wspólnoty akt zawierzenia), oprowadzając grupę po sanktuarium i muzeum, przybliżając historię Miejsca oraz błogosławionego założyciela ks. Michalitów.
Było podniośle i radośnie!
Niech w naszym życiu już codzień wybrzmiewa MI-CHA-EL! - KTÓŻ JAK BÓG!
Za wszystko serdeczne Bóg zapłać!
©2020 Męska Wspólnota
PROJEKT I WYKONANIE: Net Partners - strony www