Logo

Aktualności

22.11.2022

Nowa siedziba Fundacji 3 Serca już działa! Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023

 To, o czym wielu z nas po cichu marzyło, teraz stało się faktem! Nie dość, że mamy Fundację 3 Serca, wyrosłą z wielkiego poruszenia serc -męskich dzieł - Męskiego Różańca w Przemyślu i Wojowników Maryi Przemyśl, to jeszcze mamy siedzibę fundacji, i to już gotową! To dzieło udało się zrealizować dzięki ogromnej pracy i zaangażowania naszych przyjaciół, wolontariuszy, członków Męskiego Różańca i Wojowników Maryi Przemyśl, oraz dzięki pozyskanym środkom z projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, którego regionalnymi operatorami są: „Fundacja Przestrzeń Lokalna”, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”.

Już korzystamy z wyremontowanej sali, naszej nowej siedziby, a zważywszy na to, jaki stan tych pomieszczeń był wcześniej, a jaki jest teraz, po naszym remoncie, to efekt jest bezsprzecznie niesamowity. Gdy się zabieraliśmy za pracę, właściwie nie wiadomo było, od czego zacząć, ponieważ tak wiele było mankamentów w pomieszczeniach, a teraz z nieużytku zrobiliśmy coś, co jest użyteczne dla społeczeństwa! Dzięki przyznanym nam środkom i determinacji mężczyzn, zarządu, Rady Fundacji, wszystkich dobrych ludzi, którzy współpracują z nami, naszych wolontariuszy, którzy wytrwale pracowali przy remoncie, mamy niesamowity efekt! W naszej nowej siedzibie Fundacji 3 Serca, organizujemy spotkania, konferencje, podejmujemy ważne decyzje.

Dlatego składamy wielkie podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wykonania remontów pomieszczeń Fundacji! To m.in. dzięki środkom pozyskanym z projektu mogliśmy stworzyć naszą nową siedzibę, zakupić m. in. sprzęt audiowizualny, komputer,  krzesła, stolik, oraz inne niezbędne sprzęty… Dziś z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość. Dlatego z serca składamy podziękowania także poniższym operatorom w ramach PIL.

"Inicjatywa pod nazwą " Nowa siedziba Fundacji 3 Serca " realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: „Fundacja Przestrzeń Lokalna”, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”.

To już ostatnia część zdjęć z przeprowadzonego w ramach projektu..."Inicjatywa pod nazwą " Nowa siedziba Fundacji 3 Serca " realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”.

Zapraszamy wszystkich do współpracy i chętnych do wsparcia naszych działań.

„By była bardziej znana i miłowana”

Dariusz Lasek

©2020 Męska Wspólnota
PROJEKT I WYKONANIE: Net Partners - strony www