Logo

Aktualności

03.07.2024

„Świat”, nie szczędzi Maryi ohydnych profanacji i bluźnierstw. Zapraszamy na lipcowy Męski Różaniec w Przemyślu

W świecie przesyconym bluźnierstwami, promocą dewiacji, zgubnych ideologii, profanacjami tego, co dla nas najświętsze, kryzysu wartości, upadającego etosu męstwa i męskości, w szczególny sposób jesteśmy wezwani do wyznania naszej wiary, naszej katolickiej tożsamości, bo „Nikt nie zapala lampy i nie stawia jej pod korcem...”. Łk 8, 16..., ale raczej winniśmy światłem naszej wiary rozświetlać, to co jest ciemne, bo chrześcijanin jest równocześnie apostołem niosącym Ewangelię w świat, nie możemy jej ukrywać, czy chować...

„Świat”, nie szczędzi Maryi ohydnych profanacji i bluźnierstw. Nasila się walka przeciw wszystkiemu, co katolickie, uderzając m.in. w wiarę, niewinność, czystość dzieci, naszej przyszłości, to się dzieje na naszych oczach. Jeśli na to pozwolimy, stracimy pokolenie. Ludzie omotani złem, w sposób szczególny uderzają w tych, którzy są oddani Maryi, przy biernej postawie wielu "śpiących" katolików. Obudź się katoliku, obudź się katolicka Polsko!

Św. Ludwik Maria Grignion de Monfort, wielki czciciel, niewolnik Maryi mówił:

„...nie mamy się obawiać, bo prawdziwe dzieci Maryi nie ulegną herezji, ani też podszeptom złego…”,

Dając odważne świadectwo swojej wiary, z modlitwą różańcową, walczmy o nasze wartości, o młode młode pokolenia, chciejmy ukazywać, że w świecie mętnych "unijnych wartości" jest prawdziwa droga do tego, by być szczęśliwym, tą drogą jest DEKALOG... Tą drogą (najkrótszą i najdoskonalszą) jest MARYJA, Która prowadzi do swego Syna JEZUSA Chrystusa (Ad Iesum per Mariam!)

Drodzy mężczyźni, serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w Męskim Różańcu w Przemyślu, albo wszędzie tam, gdzie macie blisko siebie to przecudne nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi bluźnierstwa... Bóg zapłać za Wasze męstwo w wyznawaniu wiary za to, że Jesteście i trwacie przy naszej Matce, za Wasze odważne świadectwo! Zabierzcie ze sobą synów, spotkajmy się w pierwszą sobotę lipca, tu już za kilka dni!

Gościem specjalnym będzie

ks. dr Łukasz Jastrzębski.

Totus Tuus MARIA!

"By była bardziej znana i miłowana..."

Dariusz Lasek

©2020 Męska Wspólnota
PROJEKT I WYKONANIE: Net Partners - strony www