Logo

Aktualności

30.12.2020

"Oto jest dzień, który dał nam Pan". Msza święta w intencji społeczności Męskiego Różańca i ich Rodzin

Tradycyjnie już, jak w każdy ostatni czwartek miesiąca, serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w intencji społeczności Męskiego Różańca w Przemyślu i ich Rodzin, która odbędzie się 31 grudnia, o godzinie 16.30, w Sanktuarium Matki Bożej Niepokalanej oo. Franciszkanów w Przemyślu. Równocześnie będzie to Msza święta na zakończenie roku 2020. Będziemy modlić się za naszą, społeczność, nasze rodziny, dziękować za łaski otrzymane w mijającym roku i prosić o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku 2021.

Pierwotnie Msza święta miała odbyć się w tym samym dniu o godzinie 00.00, jednak z uwagi na ogłoszone przez rząd dodatkowe obostrzenia pandemiczne w sylwestrowy wieczór, zmieniono godzinę na wcześniejąszą.

W sposób szczególny cieszymy się z możliwości bycia razem w tym szczególnym dniu, tym bardzej, że ostatni tegoroczny czwartek miesiąca, to równocześnie ostatni dzień roku.

"Oto jest dzień, który dał nam Pan", zatem spotkajmy się razem, we wspólnocie, by podziękować Bogu za wszystkie łaski, jakie otrzymaliśmy w mijającym roku, za dzieło Męskiego Różańca w Przemyślu!

©2020 Męska Wspólnota
PROJEKT I WYKONANIE: Net Partners - strony www